Hakkımızda

 

Aytekin Teknik Yapı LTD ŞTİ; yapı kimyasalları ve inşaat sektörlerinde 25 yıla yaklaşan bir süreç içerisinde elde edinilen bilgi, birikim ve tecrübeler neticesinde, 2009 yılında kurulmuştur.Aytekin Teknik Yapı; sektöründe lider konumda olan BASF Yapı Kimyasalları Sanayi AŞ’nin, uzman uygulayıcı ve yetkili satıcı bayisi olarak kurulduğu günden bu yana faaliyetlerine başarılıyla devam etmektedir. BASF Yapı Kimyasalları grubunun sağlamış olduğu teknolojik üstünlük ve sektörde uzun süredir çalışan uzman-deneyimli teknik personelleri ile hizmet veren firmamız; iş ilişkisi içerisinde olduğu firmaların teknik sorunlarını cevaplayabilmekte ve maliyet avantajı sağlayan detay mühendislik çözümleri sunabilmektedir.


MİSYON:

Yapı kimyasalları sektöründeki uzmanlığımız ile sahip olduğumuz teknik uygulama ekipmanları ve kalifiye personel altyapısını birleştirerek; gerek proje safhasında, gerekse uygulama ve satış süreçlerinde, verimlilik arttırıcı ve ekonomik mühendislik çözümleri geliştirmek.

VİZYON:

Müşterilerimizin güvenilir ve uzun vadeli çözüm ortağı olarak, sektöründe lider konuma gelmek.

DEĞERLERİMİZ:

DÜRÜSTLÜK;

Müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla uzun süreli, saydam ve dürüstlük temeline dayanan ilişkiler kurmayı amaçlar, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin en uygun ve doğru çözüm koşullarına sahip olmasına mutlak özen gösteririz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK;

Müşterilerimizi etkin bir şekilde dinler, kendilerinden gelecek öneri veya beklentileri dikkate alırız. Bu sayede hizmetlerimizi mümkün olan en hızlı biçimde sunarken, müşterilerimiz için sürekli en doğru, verimli, ve ekonomik olan çözümü araştırırız.

SÜREKLİ GELİŞİM;

Sektörümüzü aktif olarak takip ederek, değişen teknolojik ve teknik gereksinimlerden zamanında haberdar oluruz. Buna paralel olarak, personel eğitimlerine ve ekipman altyapı yatırımlarına önem veririz.

SORUMLULUK;

Kalifiye personel istihdamı sayesinde kaliteyi her zaman ön planda tutarak tamamlamış olduğumuz uygulamalarımızın, yetkinliğimiz ve uzmanlığımız kapsamında sorumluluğunu alırız.